Проект ТРАВМАТИК це сайт про цивільну зброю самооборони, у тому числі травматичну зброю. У нас ви знайдете ексклюзивні збройові та стрілецькі новини, юридичні консультації та аналіз збройового законодавства, огляди травматичних пістолетів та револьверів, а також інших засобів активної та пасивної самооборони, тести корисних аксесуарів зброї.

02. Чемпионат Украины. Ружьё - 2015. IPSC. МКПС.

Травматик це не просто сайт. Наш стрілецький клуб займається організацією тренінгів, семінарів з безпечного поводження зі зброєю, стрілецьких заходів з використанням травматичної зброї, а також вогнепальної гладкоствольної та нарізної на базі сертифікованих стрілецьких ТИРів та полігонів.

01. Выставка ОРУЖИЕ И БЕЗОПАСНОСТЬ.

Наш СТРІЛКОВИЙ ФОРУМ та відео архів у YouTube містить безліч безцінних знань про безпеку, характеристики зброї, інформацію про прикладні стрілецькі види спорту ІДПА (IDPA), МКПС (IPSC), UFPS.

07. Пистолетный матч в формате FIT-SHOOTING.

Лише 100% оригінальні матеріали. Всі матеріали, що публікуються на сайті ТРАВМАТИК, створені спеціально для цього сайту. Часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту без прямого зворотного посилання на першоджерело забороняється. Повне копіювання матеріалів сайту ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ.

Триган UFPS РЕЙД. Карабин, пистолет, ружьё (дробовик). Борисполь.

Сайт ТРАВМАТИК є некомерційним проектом і не займається продажем, пропагандою чи сприянням у придбанні зброї та аксесуарів.

Триган UFPS РЕЙД. Карабин, пистолет, ружьё (дробовик). Борисполь.

Вся інформація, розміщена на сайті ТРАВМАТИК має виключно інформативний, довідковий характер і не може бути інструкцією або закликом до будь-яких видів активності з боку читача. Будь-який зміст, інформація та висновки, представлені на сайті ТРАВМАТИК у текстовій, графічній чи будь-якій іншій формі, не можуть бути дійсними в останній інстанції, а лише виражають суб’єктивну думку авторів опублікованих інформаційних матеріалів.

Триган UFPS РЕЙД. Карабин, пистолет, ружьё (дробовик). Борисполь.

Будь-яка особа, яка має доступ до глобальної мережі Інтернет, може безперешкодно, в будь-який момент часу відвідувати сайт ТРАВМАТИК і залишати текстові відгуки (коментарі) до опублікованих на сайті матеріалів. Формальна процедура реєстрації на сайті дозволяє будь-якому користувачеві Інтернету залишати повідомлення в нашому ФОРУМІ. Інформація, що залишається гостями та зареєстрованими відвідувачами сайту, вибірково перевіряється та модерується. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень написаних відвідувачами сайту, але намагається вживати всіх заходів щодо виявлення та видалення повідомлень провокаційного та незаконного характеру. Якщо повідомлення з незаконним змістом залишилося непоміченим, прохання негайно повідомити адміністрацію сайту через форму зворотного зв’язку. Все незаконне утримання буде негайно видалено.

01. Обзор коллиматорных прицелов HOLOSUN HS403C и HS403G

Адміністрація сайту буде вдячна представникам правоохоронних органів, заводів-виробників засобів самооборони, магазинам за будь-яку допомогу та надані інформаційні матеріали, які допоможуть відвідувачам сайту ТРАВМАТИК навчитися розбиратися як у матеріальній частині засобів самооборони, так і в юридичних аспектах володіння, носіння та застосування таких засобів.

13. Сумка для телохранителей 9Tactical Pangolin Mini. Скрытое ношение оружия.

Якщо Ви професіонал у своїй справі або глибоко володієте певною темою та помітили в матеріалах сайту неточності, грубі помилки або будь-які інші недоліки, адміністрація сайту буде вдячна за допомогу в усуненні неточностей і в разі потреби опублікує наприкінці будь-якого матеріалу вашу думку із зазначенням Ф.І. .О., посади, наукового ступеня та інших обов’язкових атрибутів.

Ви можете надіслати повідомлення, використовуючи форму нижче

  Форма обратной связи

  Ваше имя (обязательно)

  Ваш E-Mail (обязательно)

  Тема

  Сообщение

  captcha - введите ниже код, изображённый на рисунке, перед отправкой.

  С уважением Станислав Янченко (aka Stariy*).

  e-mail: stariy[соб@ка]travmatik.com
  Telegram: Администратор Сайта Травматик
  Усі тексти, фото, частина ілюстрацій (© 1999-2016 \ Янченко С.С.) не можуть бути використані без дозволу автора.